| Search69 a întrebat:

Ce parere aveti de alllview x2 twin avand in vedere ca are 1 gb ram? Ce telefon imi recomandati pana in 1.000 lei? ( baterie jocuri net camera). Funda

8 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Alternativ: http://bit.ly/1wC7ji3. Bateria e asa si asa la oricare din ele.

| Jipa95 a răspuns:

Nu se merita x2 twin pe langa ce vreau eu sa-ti recomand. Uite la ce m-am gandit eu : http://www.emag.ro/......DWY7QBBBM/
Este un telefon mai ok cu mult peste acel alview din toate punctele de vedere.

Bft!

| Marian_Maria_1993 a răspuns:

Există GOOGLE happy

| Search69 explică (pentru Marian_Maria_1993):

Mai bine nu tasta, nu ai habar de ce vorbesti. Nu ai ce cauta pe TPU cu asemenea intrebari si asemena raspunsuri. Un sfat prietenesc, arunca tastatura.

| Marian_Maria_1993 a răspuns:

Daca vrei să stii eu scriu cu diacritice de pe telefon nu tot timpul doar când mă corectează tastatura! tongue

| Search69 explică (pentru Marian_Maria_1993):

1.Nu vorbeam de tastatura.
2.Nu mai face spam ca nu ai habar ce se vorbeste.

| Marian_Maria_1993 a răspuns:

Mda bine atunci nu mai răspunde! tonguewinking happy; D

| NepoatuIndian a răspuns:

Iphone 4s;-) ala ti-l recomand :-D