| CarolineF a întrebat:

Ce părere aveti de Iphone 6s cu 32 gb? Se merită cumpărat?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Depinde pentru ce anume il folosesti, de cativa ani tehnologia inseamna doar marketing nu o evolutie mare, intrebarea ce faci tu cu un telefon, cum il folosesti si pentru ce anume?

| gelu1970 a răspuns:

Parere? proasta
eu nu l-as cumpara.

| Ana1687 a răspuns:

Parerea mea e ca e o mare pierdere de bani sa dai atat pe un telefon, adica ce faci tu pe el, mai scrii un mesaj, te mai uiti la un film, stai pe Facebook, Instagram, Youtube si alte retele de socializare
Nu zic sa ai cel mai praf telefon, sa faci 2 poze si deja sa ramai fara memorie dar nici sa ai unul scump ca dupa nu ai ce face pe el

| moldoveancacrazy a răspuns:

Se merita. Telefonul e inca destul de ok, daca nu vrei ceva de ultima generatie.

| Alexandru_Dedu_1989 a răspuns:

Este inca un telefon bun, dar cu magaria de la Apple cu treaba ca au pus un update ca sa mearga mai prost decat poate, s-ar putea sa vrei sa-i schimbi bateria ca sa mearga cum trebuie.