| Ghioca_Ionut_2000 a întrebat:

Ce parere aveti de telefoanele la mana a doua cumparate de pe olx sau tocmai.ro, funda sfatului care ma poate ajuta sa aleg daca sa cumpar sau nu

Răspuns Câştigător
| Razwy123 a răspuns:

Mie mi se par foarte bune mai ales alea cu verificare colet, si eu mi-am luat un Nexus 3 de pe OLX si merge ideal nu am avut nici o problema cu el plus ca tipul se pricepea la telefoane si mi-a pus un ROM Custom cu Android 4.4.2 si merge super binehee hee

1 răspuns:
| auDgEORGeUmbre a răspuns:

Te sfatuiesc sa cumperi cu incredere!
Nu sunt inselaciuni!