| AvramovC a întrebat:

Ce credeti despre telefoanele cumparate la mana a doua.Eu as vrea sa-mi cumpar un Xperia Z1 second hand si nu as vrea sa dau mai mult de 1200 lei. Daca aveti recomandari spuneti-mi.Multumesc.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine iti iei unul din magazin cu maxim 1000 lei si stii ca merge si ai si garantie! Cu astea la mana doua nu poti sa fii sigur ca merg etc! Altii iau placa din telefon si o baga in microunde sa se incalzeasca contactele si mai merge o luna pana ti-l vinde! Numai bine!

| sltlp a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu realizezi ce prostii spui?
1. La z1 ca sa scoti placa, trebuie desfacut total, si il face adio waterproff
2. De ce ai face asta?
3. Chiar ma gandeam sa vand teefonul actual, adr sa stii ca trebuie sa ii pun placa de baza la microunde inainte, brb 30 minute.

| anonim_4396 a răspuns (pentru sltlp):

Ba omule am spus bine ca altii asa fac la laptopurii si la telefoane! DAca nu stii taci din gura si pleaca de aici ca ma stresezi!

| Mackenzie707 a răspuns:

Eu zic sa nu.ti iei pentru ca e la mana a doua si poate e zgariat, are fisiere in el etc.Mai bine iti iei nou cu cativa bani mai multi dar ai si garantie.Pa!