| alexronaldo77fde a întrebat:

Ce parere aveti de telefoanele Microsoft?

Răspuns Câştigător
| deliaandreea1211 a răspuns:

Eu am unul si stiu cum functioneaza. Exista mai multe tipuri, unele mai interesante ca altele. Functioneaza foarte, foarte bine. Eu iti recomand acest tip de telefon. Daca o sa iti achizitionezi unul, te rog sa ma intrebi daca ai nelamuriri. Funda?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merg foarte bine chiar și la niște specificații aparent slabe, dar încă e la început și trebuie să-i faci multe update-uri și nu e cine știe ce. Multe dintre aplicațiile care merg pe iOS sau Android nu merg pe acesta, iar cele care merg nu sunt la stadiul la care sunt pe celelalte platforme (variante mai vechi).

| Tamas_Ioan_1979 a răspuns:

Eu am un telefon Lumia 630 dar este bun doar pentru multimedia si destul de putine jocuri.
Iti recomand sa ti iei unul cu ANDROID pentru ca exista miliarde si miliarde de jocuri pe ele dar si aplicatii multimedia!
Ia ti un Allview, Samsung sau ce vrei tu, alegerea e a ta!

| deliaandreea1211 a răspuns:

Telefoanele Microsoft functioneaza aproape la fel cu calculatoarele.

| ChiarconteazaLoL a răspuns:

Buna! Telefoanele Microsoft in general sunt complicate. In magazin aplicatiile si jocurile sunt OK dar eu zic ca merita mai mult telefoanele Android..Multumesc