| Anonimussccm a întrebat:

As vrea o părere despre replica Iphone 6s plus?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Nu merita cumparata nicio replica. Ori iti iei un telefon normal, ori unul care sa se incadreze bugetului tau. N-o fi asa performant cum ar trebui sa fie un iphone 6, dar nici replica nu-i mai presus, bA CHIAR ai mai multe sanse sa se strice.
+ ca mi se pare extrem de penibil sa ai o replica la orice, daca nu-ti permiti nu-ti cumpara, nu umbla cu trucuri din astea ieftine care sunt mult mai penibile decat ai tu impresia ca esti doar pentru faptul ca n-ai Iphone 6 in 2017.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cand zici replica... tragi apa si iti iei un telefon normal