| Geo0206 a întrebat:

Ce parere aveti de telefonul Myria Grand My9004? Este de calitate?

Răspuns Câştigător
| Gimmy97 a răspuns:

Este bunicel ca performante.

| Geo0206 explică (pentru Gimmy97):

Deci as putea sa mi l cumpar si sa stiu ca ma tine pe o perioada lunga de timp? Mi l ai recomanda?

| Geo0206 explică (pentru Gimmy97):

Deci as putea sa mi l cumpar si sa stiu ca ma tine o perioada lunga de timp? Mi l ai recomanda?

| Gimmy97 a răspuns (pentru Geo0206):

Dap
cu mare incredere. L-a avut si sora mea si a tinut-o 2 ani.

| Geo0206 explică (pentru Gimmy97):

Mersi

6 răspunsuri:
| Mihnea1458 a răspuns:

Salut...Vad ca acest telefon are specificatii bune, si arata bine.Are si un pret bun! Dar problema mare este ca telefoane Myria nu tin mai mult de 2 luni (Cel putin din experienta mea) Iti recomand (Tot cam la un pret identic) un Asus Zenfone Go de 5 inchi....Deci nu, Myria nu e bun deloc