| Alin4uuu a întrebat:

Ce parere aveti de xperia s? isi merita banii? fata de Samsung s2 e mai tare? ce ziceti?

6 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Tu nu vrei sa fii la moda? Toata lumea e calare pe Samsung. Nu ai Samsung, nu existi.

| Amelya02 a răspuns:

Galaxy s2 face poze mai bune, are si blit, este si mai rezistent si mai utilizat. Xperia S in afara de design nu are nimic in plus!

| Alin4uuu explică:

Vad ca nicunul nu sa informat ca xperia are camera de 12 mp si blitz si memoria de 32 gb

| anamariaiancu a răspuns:

Nu, Mai bine cumpara-ti smsuns Galaxy S2 Este mai performant /1! big grin

| danyfrz a răspuns:

Alege S2 este mai performant si are sistemul de android mai avansat