| SupeRRior a întrebat:

Ce parere aveti despre acest telefon accesati linkul acesta ppentru a vedea telefonul : http://www.pcgarage.ro/smartphone/nokia/lumia-520-black/

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Mi se rupe de el. Nokia ar fi trebuit sa moara pentru romani in momentul in care si-au batut joc si au plecat de la Jucu cum au facut si la nemti. Diferenta e ca nemtii i-au boicotat masiv si bine au facut. Noi insa stam capra si le cumparam in continuare telefoanele, ca asa sintem noi. Activitatea mea profesionala ma face sa mai am de-a face cu Nokia trebuind sa trec prin comunicate de presa de-ale lor/stiri/zvonuri si sa scriu despre ei/device-uri de-ale lor, dar nu ma va mai interesa niciodata nimic pe care sa scrie Nokia. Din pacate prea putini gindesc ca mine.

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Salut
Mie sincer nu imi place.
Sunt unele mai frumose ca el.

| 0rlando a răspuns:

E super, de fapt toată seria Lumia e.

| Allesya1097 a răspuns:

Frumos telefonul!