| Petrut360 a întrebat:

Ce parere aveti despre ecranul curbat la telefoane? Merita? Este incomod?

9 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! M-am obisnuit rapid cu el. Nu e incomod dar o sa fie mai sensibil si o sa coste mult mai mult husele si foliile de protectie.

| Frank51 a răspuns:

Este un must have.

| Bruno92 a răspuns (pentru Frank51):

S8 are ecranul curbat?

| Sofer a răspuns:

Design plăcut și nu este incomod.

| Petrut360 explică (pentru Bruno92):

Da, S8 are ecran curbat

| Bruno92 a răspuns (pentru Petrut360):

Mersi Man

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incomod nu neapărat dar aş avea mereu senzaţia că apăs din greşeală pe o pictogramă a unei aplicaţii şi o deschid fără să vreau. tongue

| gelu1970 a răspuns:

O porcărie.
Singura utilitate e "estetica".
Sunt scumpe, deci când trebuie schimbat...pregătește buzunarul.
Defecte grămadă.
Nu oferă altceva.
Fabricanții de telefoane au început să folosească iarăși display plan. Sunt mai ieftine și mult mai fiabile.

| Jokers666 a răspuns:

Nu stiu nu prea imi plac telefoanele alea