| Mέℓℓ a întrebat:

Ce parere aveti despre marca Sony, in special telefonul Sony Xperia SP? (Pareri sincere si fara link-uri.)

Funda.

5 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Sincer Sony ar trebui sa se ocupe in continuare de device-uri HI-FI si sa lase telefoanele pentru alte concerne.Indiferent de model telefoanele Sony sunt net inferioare fata de alte firme cu aceleasi dotari/caracteristici.OS-ul lor lasa de dorit, fara a mai vorbi de finisaje. Daca vrei un sistem audio performant sa stii ca Sony se afla in top. IN rest...

| CatalinOrzan a răspuns:

Daca vrei sa ti-l iei, nu o face. Mai bine ia-ti ceva quad-core.

| me1oo a răspuns:

In general nu mi se pare o marca extraordinara. In voga sunt telefoanele de la Apple si Samsung

| Mέℓℓ explică:

Deci doar pareri de rau?

| MylaSorana a răspuns:

Nu este un telefon si nici o marca extrordinara, dar e cat de cat bun