| lolipopfree a întrebat:

Ce parere aveti despre Nokia lumnia 920? Merita? Acum am un Nokia 5230 si nu stiu ce telefon sa imi iau... Daca aveti alte pareri...

Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

Diferenta e majora, nu le poti compara. Desi niciodata nu mi-a placut Nokia, acum folosesc unul, de nevoie, si imi pare rau ca m-am complicat cu LG, Motorola, Alcatel, pana acum. Am ajuns la concluzia ca tot vechea garda e baza : Sony si Nokia. Xperia si Luma sunt cele mai bune, cu preturi conform specificatiilor, nu te jefuiesc de bani ca altii. 920 e si un telefon frumos, dar parca nu se compara cu XperiaZ happy Nici pretul happy

2 răspunsuri:
| floriasdfg a răspuns:

Http://www.nokia.com/global/products/phone/lumia920/ Uite cât de tare, eu zic că merită, ia-ţi-l :d.

| Dumy99 a răspuns:

Este destul de smecher..Mai bine ia-ti un Samsung Galaxy S3 sau un iPhone5 laughing