| TommyAndrei78 a întrebat:

Ce parere aveti despre Samsung galaxy s3 mini? As vrea sa mi-l cumpar, dar ziceti-mi si mie cat de bun este.
FUNDA!

4 răspunsuri:
| hypentakill a răspuns:

Bunicel avand in vedere ca pretul nu este foarte mare. Camera nu este cine ce stie ce si mie nu mi se pare un telefon prea atractiv. Dar gusturile nu se discut. Depinde de ce iti place tie la un telefon.

| dantomescu78 a răspuns:

Salut,

Eu sunt de parere ca o parere reala despre acest telefon ti-o va spune exact persoanele care il folosesc.

Asa ca iti recomand sa arunci o privire aici: http://bit.ly/1cRrY82 peste parerile cumparatorilor si vezi ca este si la promotie in aceasta perioada!

| Juic3Nice a răspuns:

Este foarte bun are multe aplicati si camera se vede mai bine decat celelalte.Dar te-as Sfatui sa iei Samsung galaxy s4.winking

| Alexuțu_Alex_1997 a răspuns:

Este destul de bun pentru cine nu vrea telefoane sofisticate cum ar fi s3 normal, e destul de rapid si usor de folosit, tine bateria,, am avut si eu,.