| Cduncfujndf a întrebat:

Ce părere aveți despre Samsung J6+?
Eu am unul și nu mi se pare prea bun. Înainte aveam un J5 2017, și era mai bun.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Samsung J6+? un J5 2017, și era mai bun."

nu prea cred, ia uite aici:
https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=8705&idPhone2=9334

| Cduncfujndf explică (pentru sierra1):

M-am uitat și pe site-ul ăla, dar să știi că nu e așa. În primul rând telefonul ăsta face pozele neclare, și parcă fiecare obiect/persoană din poze ar avea contur. Mai ales seara, pozele sunt foarte pixelate. Și pe camera de față și pe camera de spate. Și face pozele foarte aproape deși eu nu măresc imagine.
Difuzorul se aude mai încet decât la celălat telefon.
Decât memoria o are mai bună, că o are de 32 GB.
J5 avea 16, dar totuși mi-au încăput în el 30 de aplicații, peste 1000 de poze și 312 melodii.

| sierra1 a răspuns (pentru Cduncfujndf):

Cum spui tu dar cifrele vorbesc