| itsjustme5689976554 a întrebat:

Ce parere aveti despre site ul flip.ro?

5 răspunsuri:
| literallythesamebruh a răspuns:

Site-ul este de încredere, îți primești produsele în timp util, au prețuri chiar ok din ce am văzut.

| SamsungElectronics a răspuns:

Nu recomand Flip.ro, vecinul meu și-a cumpărat un Samsung Galaxy s20 Plus de pe acel site, și după ce la desfăcut din cutie, avea două bușituri pe partea de sus unde este rama din aluminiu, și pe ecran avea câteva zgârieturi, și după la returnat înapoi și după și-a cumpărat un Samsung Galaxy A52 5G. Nu recomand Flip.ro. Mai bine vă cumpărați noi din magazin, de exemplu Altex sau Media Galaxy, dacă vă permite bugetul normal. Dar recomand nou din magazin.

| rhdjskdjjcjfjdjx a răspuns:

Nu recomand, le primesti cu bateria deja terminata praf si nu te mai tine nici juma de zi

| Tedds a răspuns:

Salut, din experienta mea, am comandat un telefon pentru mine, un iphone 11 si un Samsung pentru fratele meu. Ambele telefoane functioneaza perfect si le-am prins la niste preturi suuper bune.
Recomand cu placere, poti intra sa te uiti la preturi: https://bit.ly/3t03Rlv