| Gass93sv a întrebat:

Ce parere aveti despre telefoanele facute de Orange... mai exact Orange Nura...?

4 răspunsuri:
| CinevaNou a răspuns:

Majoritatea sunt facute de Alcatel sau Huawei si lipita sigla Orange pe ele.

| Aylee a răspuns:

Nu sunt facute de Orange, sunt facute de alte companii numai ca sunt date sub denumirea de Orange... Eu detin un Orange Hiro[Alcatel one-touch mini] merge bine desi uneori sacadeaza, nu-i ajung cei 512 mb rami. Dar per total e foarte bun.

| StochitaCatalin a răspuns:

Ha,800 de lei acel telefon? Este destul de slab + ca o sa ai aplicatile de la Orange care o sa iti ocupe din rami.Iti recomand sa iti iei unul de pe emag.ro/pcgarage.ro sau alte siteuri.

| sunttimida a răspuns:

Telefoanele facute de ei sunt slabe. Daca o sa iti iei unul o sa te convingi. Am un Reyo si e prost de tot. La inceput merg bine, dar dupa o sa primesti erori peste erori de la toate aplicatiile