| Corey_Edward_1997 a întrebat:

Ce parere aveti despre telefoanele reconditionate de Orange, in special de iPhone-uri?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu am auzit ca Orange sa aiba asa ceva.

| Corey_Edward_1997 explică (pentru darrio2007):

Trist

| gelu1970 a răspuns (pentru darrio2007):

Mersi. Apple practica vanzarea telefoanelor reconditionate de cativa ani buni. De moment e singura marca de telefonie ce am vazut cu ochii mei ca au pus in vanzare asa ceva. Posibil sa mai fie si alti fabricanti.

| gelu1970 a răspuns:

Politica saraciei. ce escroci. vand un iphone x cu 1200 euro si pe partea cealalta vor sa compenseze esecul ce l-au avut cu vanzarile lui X prin vanzarea second hand. trist, de plans, incredibil. valabil pentru orice companie ce se coboara la astfel de vanzari.
si mai trist sa constat ca sunt oameni ce isi dau banii pe un telefon reconditionat.