| Mihai_Mihai_2000 a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul "prestigio multiphone 5455 "? Il are cineva? Cine ma lamureste are funda.

3 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Pare bun! Are procesor dualcore, 1 GB ram si fotocamera de 13 megapixeli. Displayul de 4, 5"este dotat cu gorilla glass, ceea ce ar trebui sa reziste mai bine la socuri.

| RaduTN a răspuns:

Este bun telefonul, un telefon destul de elegant si rapid.

| zickuo a răspuns:

Eu zic ca isi merita toti banii. In locul tau, primul lucru pe care l-aş face dupa ce il cumpar, ar fi sa ii dau un reset factory, si dupa sa dezinstalez aplicatiile care nu-mi sunt de folos, si sa schimb launcher-ul.
Eu zic sa il cumpari, ca e super-bun la partea de hardware, acum nu stiu daca design-u in realitate e la fel de aratos