| CosminComan75 a întrebat:

Ce parere avetivdespre Nokia lumia 520? Cei care aveti imi spuneti cam cum se comporta? Merita banii?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nokia Lumia este un telefon bun, chiar dacă nu folosește sistemul de operare Android. Am auzit că nu se blochează în aplicații, merge super. Păcat că nu vine și cu o cameră frontală și daca avea 1 GB ram era super.

1 răspuns:
| CoquineNoire a răspuns:

Ah, am primit si eu un d-ala cadou, dar aia care mi l-a dat a zis ca e telefon...nu am mai zis nimic, am zis ca e drogata, mai obisnuieste sa traga pe nas.
stii cum e, calul de dinti nu se cauta de dar.
in sinea mea, cum sa fie telefon? nici butoane nu are, il folosesc pe post de oglinda.
cel mai naspa cadou ever.
eh dar a picat bine, ca am ramas si fara oglinzi in casa.