| InnaHug a întrebat:

Bună, TPU! Ce părere aveţi despre Samsung Star 3 S5220? M-ar interesa să-l cumpăr.

9 răspunsuri:
| Andrei_Alex_1988 a răspuns:

De cati bani dispui? Il iei la abonament sau cartela? Star 3 e slabut rau... Eu unul nu-l recomand

| InnaHug explică (pentru Andrei_Alex_1988):

În ce privinţă e slabuţ?

| InnaHug explică (pentru Andrei_Alex_1988):

În ce privinţă e slăbuţ?

| Andrei_Alex_1988 a răspuns (pentru InnaHug):

Pai are ecranul foarte mic, touchscreenul raspunde mai greu la comenzi, se blocheaza cam des, nu are 3G, baterie foarte slaba, probleme la Wi-Fi... Nu se merita. Iti recomand un telefon cu android. De-asta te-am intrebat de cati bani dispui happy

| InnaHug explică (pentru Andrei_Alex_1988):

Mulţumesc mult pentru ajutor! happy

| MmAaRrIiOo1988 a răspuns (pentru Andrei_Alex_1988):

Are 3G tata il are si daca ascult mult muzica atunci are bateria foarte slaba tatalui ii tine 1 sap
si nu are probleme cu WI-FI tu nici nai andre alex

| DeeDeea a răspuns:

Este bun, are si bunicul meu, simplut dar extrm de compacthappy

| InnaHug explică:

În ce privinţă este slăbuţ?

| Mirandaelly a răspuns:

Eu cred ca este bun. Unii au telefoane de fite, vai ce sa spun!