| Cucos_Casian_2000 a întrebat:

Ce pasi trebuie sa urmez ca sa comand de pe gearbest si cum se proceseaza cu plata

Răspuns Câştigător
| SubZeroNexii a răspuns:

Eu nu as cumpăra de pe gearbest in locul tau. Mi-am luat un telefon care nu a mai venit și mi-a luat foarte mult timp să-mi recuperez banii.

Recomand un seller bun de pe AliExpress numit Hong Kong goldway. Mi-a venit telefonul in mai puțin de o săptămâna cu DhL

| Cucos_Casian_2000 explică (pentru SubZeroNexii):

Daar trebuie saa platesti in plus pentru transport

| SubZeroNexii a răspuns (pentru Cucos_Casian_2000):

Depinde, eu am platit approximativ 109 de lei pe transport si tot am iesit Mai ieftin.

3 răspunsuri:
| TRIGGEREDrobbie a răspuns:

Trebuie sa urmezi pasii unui calugar Shaolin daca vrei sa faci o comanda.Doar cei alesi vor putea face asta.