| 11190994 a întrebat:

Ce pot sa ii fac la telefon daca apare semnul cum ca, castile ar fi conectate chiar daca nu sunt?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi s-a intamplat ceva de genu in iarna cu telefonul mi-a intrat putina zapada si imi arata ca sunt conectate castile..Am tinut telefonul la caldura(nu excesiv adica moderat cat sa se duca) si si-a revenit(nu recomand)

| IseeVoices a răspuns:

Incearca sa cureti mufa de jack e posibil sa fi intrat praf acolo sau altceva si sa faca atingere.

| Desembra133 a răspuns:

S-ar putea sa fie castile stricate.Ai incercat cu o alta pereche?