| Ellly23 a întrebat:

Ce sa aleg dintre Allview A5 Quad si Orange Reyo?

6 răspunsuri:
| zaratu a răspuns:

Orange reyo

| Cristi_Hordila_1991 a răspuns:

Iti recomand un telefon mai bine vandut
un Samsung Nokia sau Htc sau iPhone sh chiar sunt bune
Din astea doua Orange reyo

| Sarah15is a răspuns:

Dintre cele 2 de mai sus mai degraba Allview A 5 quad sigur este mai de calitate, este alegerea ta, dar mai ai optiuni, insa din cele doua de mai sus mai bun este Allview.

| PepsyTwyst a răspuns:

Dupa parerea mea Allview A5 Quad e mai bun decat Orange Reyo. Eu zic sa iti cumperi Allview.

| dyya888 a răspuns:

Eu iti recomand A5 Quad. Gasesti mai multe informatii in articolul asta: http://zoda.ro/a5-quad-lansat-sub-sloganul-traieste-viata-la-maxim

| toni1234 a răspuns:

Recomand Allview a5 quad pentru ca este destul de ieftin pentru un quad core si are un scor in antutu benchmark reusit cu un punctaj de 1659. Un punctaj asemanator cu Google Nexus 4 (1700) (Lg)
Doar pentru ca Orange reyo are un display mai generos nu este ineaparat mai bun ca Alview a5 quad.
Iar telefoanele gama Allview sunt fabricate in Germania cu piese de calitate deci nu se strica asa rapid