| Alkero1995 a întrebat:

Ce ma sfatuiti sa aleg intre telefoanele Orange Yumo si Orange Reyo ( Ambele sunt apropiate la specificatii insa diferite la pret ). Are cineva Reyo? Sarbatori fericite!

2 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

De ce vrei doar telefonele alea?
care e bugetul tau?
cand vrei sa faci achizitia?
la ce vei folosi acel telefon?
vrei un telefon subtire?
Contact:
Skype/Mess: sas.samp
Email: sasn3t@gmail.com

| Alkero1995 explică:

Salut sasnet! Nu doar aceste telefoane le doresc, asupra lor m-am oprit butonand-ule putin prin Orange Shop si am fost surprins de cum se misca si caracteristicile lor. Bugetul este cam de 700 Lei, insa pot face si un abonament pana in 15 E / luna. Mersi!