| Alkero1995 a întrebat:

Ce ma sfatuiti sa aleg intre telefoanele Orange Yumo si Orange Reyo ( Ambele sunt apropiate la specificatii insa diferite la pret ). Are cineva Reyo, as dori sa stiu cum se misca! Multumesc! Sarbatori fericite!

2 răspunsuri:
| EoLLnooP a răspuns:

Reyo merge bine! Te-as sfatui sa il alegi si tu! eu sunt multumit de el Funda+ot pls! happy big grin

| Alkero1995 explică (pentru EoLLnooP):

Salut! Imi poti face un scurt review la telefon? Se misca bine in jocuri / aplicatii? In meniu are momente de intarziere / lag?