| Junseng a întrebat:

Ce sa aleg dintre Huawei P10 si P20 lite?

8 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Soția mea a folosit un p10 lite 18 luni fără să dea reset sau să se blocheze.
Merge fluid și e ok.
Orice telefon, dacă e folosit de către un animal, și primește un uz neadecvat, o să meargă rău.
Așa că ai grijă cu telefoanele second. Mai bine de 70% au primi lovituri, au fost in service, etc.

| mudokins78 a răspuns:

P30 pro,. logic!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Logic ca P10, e varf de gama. Lite, mini sunt telefoane de buget fara prea mari performante

| zattech a răspuns:

P20

| DiandraJo a răspuns:

Buna
Sincer nu merita sa ți iei
Am de 6 luni p20 lite și de când au băgat Android 9 se încălzește foarte repede și se mișcă greuț.
Plus ca e scandalul acela dintre Trump și Huawei?

| DiandraJo a răspuns:

Și se înțeapă des
Și i-am dat de 3 ori într o luna reset

| AnekoSato122 a răspuns:

P20, logic!

| zeynep1852 a răspuns:

P20