| Atfas a întrebat:

Ce sa aleg dintre Samsung galaxy s7 si s7 edge?

Răspuns Câştigător
| IVladut87 a răspuns:

Salut. De preferabil un S7 Edge deoarece are mai multe funcții decât S7, cum ar fi sa apelezi pe cineva apăsând o singura data pe ecran sau poți face sa lumineze marginea ecranului când primești un mesaj sau o notificare. Fundă?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde daca iti place sa se reverse ecranul si pe margini sa zic asa (la edge) laughing mie mi se pare ciudat si nu-mi place, tine cont si de criteriul asta cand alegi, sunt si sanse sa se zgaraie mai usor.

| CuriousStuff a răspuns:

Edge are o fita (adica ecranul curbat) pe care, sincer, si eu as alege-o in defavoarea s7-ui, tine minte insa ca o sa gasesti mult mai greu folie de protectie care sa stea perfect pe ecran. In rest, au aceleasi functii.

| octav005 a răspuns:

Pai nici unul. nu are baterie detasabila?
ce se intampla daca se blocheaza? pana si un PC se mai blocheaza. dar la PC este usor, ai dat restart si gata. la s7 ce faci? te uiti la el pana se descarca bateria?