| Coman_Alexandru_2000 a întrebat:

Ce sa aleg intre A5 2016/Samsung s6 sau p9lite 2017?

5 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Eu as alege Huawei P9 Lite dintre cele enumerate de tine.

| CosteaVlad a răspuns:

Salut,
Pe raportul calitate/preț, cel mai indicat ar fi indiscutabil P9 lite 2017.
Dacă te orientezi strict pe performanță, fără să te uiți și la buget, S6-le e clar peste. Depinde până la urmă ce faci cu el. Dacă nu bagi pe el jocuri pentru care să îți trebuiescă grafică șmecheră fără să ai lag, delay, S6-le ar merita banii. Dacă folosești doar aplicații de bază (gen Facebook, Watsapp, Messenger, etc) P9-le va fi mai mult decât ok pentru tine happy
Eu acum am un Samsung A5 2015, iar luna viitoare o să îmi iau P10 lite happy
O zi faină!
Vlad.

| OnePiece a răspuns:

P9 lite 2017.

| iwefgOficiall a răspuns:

Samsung s6 e mai calitativ si mai performant eu folosesc un p9 lite 2017 si e mai slab an performanta.

| b4stefa a răspuns:

P9 lite!
durabilitate, eficienta, design
ce altceva sa-ti mai doresti?