| HeartKiller20 a întrebat:

J5 2017? sau j3 2016? Nu stiu care dintre acestea sa-l aleg...voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| xAndr3i a răspuns:

J3 2016 e printre cel mai proaste telefoane facute de Samsung din punctul meu de vedere. Încearcă J3 2017 sau, cum ai zis și tu J5 2017, care este un telefon chiar foarte bun la prețul la care e în momentul de față. Nici nu se compara astea 2016 cu 2017, design-ul, camera și viteza sunt mult mai bune, la fel și androidul de pe J3, J5 și J6 2018, care e foarte asemănător cu cel de pe S8. Și așa cum a zis și elena97890, poți să încerci J6, chiar și 2018, care arată chiar și mai bine și e foarte ieftin, mai ales acum că sunt reduceri.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Sunt destul de proaste J si A din gama Samsung. Adica marog, sunt destul de modeste, depinde si de tine ce asteptari ai, camera e slabuta, nu prea ai multe chestii, posibil sa ajunga sa mearga greut dupa un timp. Daca tu vrei doar ceva sa stai pe aplicatii e ok J5-u dar daca vrei un telefon mai bunicel recomand S-urile.

| gelu1970 a răspuns:

Daca nu ai bani de un Samsung din gama scumpă... alege altă marcă.

| Bogdan70001 a răspuns:

Ambele sunt de ****winking

| elena97890 a răspuns:

J5 2017, dar daca vrei numai din gama j, j6 e mai bun, cu o diferenta mica de pret