| ttyes a întrebat:

Ce sa aleg intre iphone 4 16 gb(acum are ecranul spart da il repara cel care mi-l da si imi cere 650 lei pe el, nu e fake pentru ca il pune mama lui sa mi-l lase mai ieftin), un telefon nou pe la 10 milioane, iphone 4s la 800 lei arata 9, 5 sau Samsung galaxy s3 cu zgarieturi pe margin la 1000 lei? Si vreau si sa va intreb daca iphonurile dupa reparatii nu mai functioneaza asa de bine ca inainte?

2 răspunsuri:
| aura36 a răspuns:

Cu o mie de lei mai bine iti iei un telefon nou gen: s3 mini, s2 plus, dar daca vrei sa alegi din telefoanele astea, mai bine alegi iphone 4s

| AlinNxD a răspuns:

Iphone 4s, un android la mana a2a e o alegere proasta mai ales daca are si zgarieturi,