| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa aleg iphone X sau Iphone 8 plus? Pentru gaming,camera,filmat, etc?

Răspuns Câştigător
| Mosic_Adrian_1994 a răspuns:

Iphone x are camera este mai buna la gaming este la fel ca 8 plus-ul dar se vede mai bine deoarece ecranul are margini mai subtiri si este amoled care este mai calitativ decat ips-ul pe iphone 8+. Iphone-ul 8+ are 67.7% screen-to-body ratio iar iphone-ul x are 82.9% screen-to-body ratio. Sper ca te-am ajutat si este doar o parere personala.

| anonim_4396 explică (pentru Mosic_Adrian_1994):

Ok.ms

| LPCTSTR a răspuns (pentru Mosic_Adrian_1994):

Exprimarea ta îmi ajunge până la sistemul nervos simpatic...

| gelu1970 a răspuns (pentru LPCTSTR):

Ar trebui să te excite. Dacă nu cumva greșesc esti unul din fanii Apple. Dacă am greșit imi cer scuze.

| LPCTSTR a răspuns (pentru gelu1970):

Nu fata mea, nu mă excită...
Sistemul nervos simpatic controlează nivelul de adrenalină din corp și este activat dacă apare reacția de fight or flight (nu înțeleg ce legătruă ar exista între sistemul nervos simpatic și pretinsa stare de excitare).
Și da, greșești, urăsc mizeria de MerișorMușcat și iRinichi, iCac și restul produselor de la această scârboasă companie. Am mers mereu pe Android și Windows și nu voi trece niciodată la iRinichi cu sistemul lor de operare ce-mi dă o stare de vomă neexplicabilă, sau iCac cu cACos.

| gelu1970 a răspuns (pentru LPCTSTR):

Mi-am cerut scuze anticipat FRUMOASĂ.

| gelu1970 a răspuns (pentru LPCTSTR):

Ce controlează sn simpatic am invățat la vremea când a trebuit.
Nu era nevoie să-ți arăți înțelepciunea.

7 răspunsuri:
| PinguIstHEBest a răspuns:

Iphone x e mai bun