| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa aleg Samsung galaxy s7 sau Samsung A40? E vreo diferenta intre ele cand te uiti pe Youtube sau la filme? A40 are display full hd si s7 QHD pe s7 poti vedea clipuri pe Youtube in format 4k pe a40 nu poti.o chestie ce am observat este ca majoritatea clipurilor de pe Youtube sunt in full hd maxim deci voi ce parere aveti Samsung A40 sau s7?

Răspuns Câştigător
| AdrienWH a răspuns:

Salut. Eu zic sa alegi Galaxy A40, fiindca este mai nou, iar asta inseamna ca vei mai primi 1 an de update-uri. Galaxy s7 este deja tras pe linia moarta, ceea ce inseamna ca nu va mai primi actualizari de soft, plus ca nici nu se mai fabrica. Parerea mea este ca mai bine sa iei un telefon de buget din generatia actuala, decat un flagship de generatia trecuta.

1 răspuns:
| Madalin0404 a răspuns:

Samsung galaxy a 40 e m ai bun