| 2000gabi a întrebat:

Ce sa imi cumpar Samsung galaxy s6 sau iPhone 6. Care este mai calitativ dintre ele. Vreau sa se miste bine fara lag dupa o anumita vreme.

Răspuns Câştigător
| Cristi9025 a răspuns:

Pai sa iti zic ceva. Samsungul e mai bun dar daca instalezi multe aplicatii pe el nu merge bine, are o gramada de lag. Dar la iPhone poti sa ii umpli toata memoria si tot mai merge bine. Eu recomand iPhone. In plus iPhone-ul are memorie putin mai multa memorie

4 răspunsuri:
| Clujean25 a răspuns:

Raportul calitate/pret il are mai bun Samsungul. La produsele Apple dai bani grei doar ca sa platesti brand-ul...

| Ineys a răspuns:

Galaxy s6 is for men, Iphone 6 is for girls.
Galaxy s6 e mai bun decat Iphone 6 din toate punctele de vedere.

| ElectroFlash a răspuns:

Cel mai bun este Samsung galaxy s6
il face pe Iphone 6 cu mult
ai la Galaxy s6 o super camera cu un procesor atat de bun incat toate jocurile vor merge pe el si ai memorie etc.Din toate pctele de vedere Samsung galaxy s6 e mai bun

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S6 (128GB), deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune.