| maxim789 a întrebat:

Ce smartphone sunt bune la filmat si foto, sau in general?

8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Multe sunt bune. Câți bani vrei să aloci?

| gelu1970 a răspuns:

Pixel 2 XL
Hiawei p 20 Pro

| DoctorWh0 a răspuns (pentru gelu1970):

Atat Pixel 2 XL cât și Pixel 2 au exact(da exact) aceleași componente. Doar că să știiwinking

| Bogdan70001 a răspuns:

Da,depinde de buget, dar asa ca idee cele mai laudade telefoane cand vine vorba de camera sun Google Pixel 2 XL sau Huawei P20(lite/PRO,toate-s bune)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nokia 3310

| DoctorWh0 a răspuns:

Pixel 2

| Saske96 a răspuns:

PIxel 2 sau 1 amandoua sunt bune

| Ilie_George_1988_BpJm a răspuns:

Depinde de buget in general, eu consider ca Samsung este o firma producatoare foarte buna de exemplu si poti cauta smartphon-urile care au filmare 4k fiind superioare la filmare.