| JustMe4ever a întrebat:

Heiii!
Am vazut de curand un fel de obiective foto care se monteaza peste camera foto a unui smartphone pentru a obtine fotografii mai bune. Stie cineva de unde pot cumpara si cat costa?

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Mituri. Daca le iei de la noi esti bou cu b mare, ca dai de cel putin 2 ori cit fac. Daca tii musai sa iei asa ceva, iei de la chinezoi direct, oricum nu o sa platesti nici taxe vamale si de obicei vin cu transport moca, valoarea lor efectiva fiind aproape nula - http://www.dx.com/......ack-233295

| JustMe4ever explică (pentru K0sti):

Pe langa faptul ca e scump nu e un dispozitiv care se monteaza pe camera, ci mai de graba un dispozitiv ce se conecteaza prin WIFI la smartphone.

| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Astea dintara noastra sunt niste procarii, sunt scumpe si nu fac nimic. Daca vrei neaparat unul, incearca pe un site din america sau cina. Daca astepti o luna, ai transport moca. Daca le vrei mai devreme, esti obligat sa platesti o taxa. Bafta! happy