| Jenniffer a întrebat:

Ce spuneti de Samsung Galaxy SII Plus?

6 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Acest model de telefon este unul PERFORMANT - vezi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/samsung_i9105_galaxy_s_ii_plus-5213.php

Eu ţi-l RECOMAND cu încredere, merită cumpărat.

Toate cele bune.

| Vvistula a răspuns:

Daca i se innegrete unuia ecranul nu o sa ti se innegreasca si tie e bun telefonul nu am ce sa zic

| Horia1313 a răspuns:

Foarte fain, performant..la moda

| Octavian007 a răspuns:

Mai bine cumparati un S2 sau un Lg optimus l9 pentru ca s2 plus e mai slab decat s2 la procesor singura diferenta e androidul mai nou insa la 1400 lei nu se merita
Mult mult mai bun este LG optimul l9
il depaseste la aproape toate capitolele si costa 1100 lei

| TheOne007 a răspuns:

Fain

| Sain_Catalin_1991 a răspuns:

Daca inca nu l-ai cumparat esti norocoasa, iar daca da,, pacat de banii pecare ai dat pentru el...(dupa 1 luna incepe si se inegreste display-ul si ala costa in jur de 130 de lei)