| SecretName03 a întrebat:

Ce telefoane cu tastatura qwerty imi recomandati? De ce?
Buget maxim 1.500 lei.

6 răspunsuri:
| strengaritzza a răspuns:

Samsung B5330 Galaxy Chat

Nokia E6

BlackBerry 9360 (Blackberry unu din cele mai bune teefoane de baterie.) Si eu am si sunt foarte multumita.

BlackBerry 9320

Nokia C6-00

Samsung B5512 Galaxy Y Pro Duos

Nokia E5

Nokia E7

Eu ti-am pus mai multe tipuri de telfoane, pentru-ca nu iti stiu guturile, insa eu te-as sfatui sa te orientezi dupa un telefon Nokia s-au BlackBerry. Astea sunt telefoane rezistente, telefoane de baterie. Poti sa ai incredere in el.
Eu am si BlackBerry si Nokia. Nu am avut probleme cu nici unu. Nokia c3. si BlackBerry cel din 2010, vechi si totusi n-am probleme cu el.

Sper ca te-am ajutat!

| strengaritzza a răspuns:

Funda! smug

| Danna00 a răspuns:

HTCbatting eyelashes

| strengaritzza a răspuns (pentru Danna00):

HTC este un telefon de FITE. Alea majoritatea sunt cu Touch. happy Eu nu recomand la absolut nimeni, HTC. Iubitul meu a avut dinacela, si in 6 luni l-a vandut. Era tot cu incarcatorul dupa el happy. O zi tinea bateria. Scuza-ma. happy

| Danna00 a răspuns (pentru strengaritzza):

Eu fara touchhappy ...pana acum nu am problemewinking

| strengaritzza a răspuns (pentru Danna00):

winking Normalwinking Nici HTC-ul iubitului meu n-a avut probleme, numai bateria era varza happy. Ala ti-l cumperi numai atunci cand te enerveaza banii in casa si n-ai ce face cu ei.winking...