| AnnaAbba a întrebat:

Ce telefoane cu tastatura qwerty imi recomandati si mie?

Răspuns Câştigător
| Cipy23 a răspuns:

Pai.........totul se resuma la buget si preferinte. Dar o sa iti recomand niste modele :
-Nokia c3 -400 lei;
-Allview q2 -400 lei;
-Nokia e5 -700 lei;
-Nokia e6 -1.400 lei;
-(Si in final un telefon uimitor pe care l-am avut dar dupa 1 l-am scapat intr-o fantana din parcul tineretului din cauza unui...)HTC Cha Cha -700 lei.
Alte modele asemanatoare cu HTC cha cha dar nu la fel de bune (din punctul meu de vedere ) : Nokia 303, Nokia x3-02, Motorola fire, Motorola Pro.
SUCCES SI FUNDA DACA TI SE PARE CEL MAI BUN RASPUNS!

2 răspunsuri:
| thecakeisalie a răspuns:

Eu am un Nokia C3-01. E destul de bunicel pentru un telefon ieftin.

| InGeRaS2011 a răspuns:

Nokia c3, Nokia 203, Samsung s3350 dar in principal Nokia c3