| GabiTheFEAR a întrebat:

Ce telefoane imi recomandati sub 900 lei? Vreau telefon cu memorie si camera decenta.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Huawei P9 Lite, hai fa un efort si ia-l pe ala ca sa nu regreti.

| GabiTheFEAR explică (pentru anonim_4396):

Cred ca asta o sa fac, ma impac bine cu huawei-ul.Mersi!

| anonim_4396 a răspuns (pentru GabiTheFEAR):

Alegerea bună! Succes.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Chiar merita, are multe de la Samsung s8 la un pret foarte mic
Senzor amprenta
Accelerometru
Senzor de proximitate
Busola digitala
Senzor de lumina ambientala
pacat ca nu are Giroscop nu se poate folosi virtual reality

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îți recomand Samsung Galaxy J5 2016.

| m1dn1gh7 a răspuns:

Https://altex.ro/smartphone-allview-x3-soul-style-32gb-dual-sim-mocha-gold
hm? Eu zic ca arata chiar bine pentru aproape 900 de lei, are si o reducere consistenta.
Nici Huawei-ul asta n-arata rau:
https://altex.ro/smartphone-huawei-honor-7-lite-16gb-dual-sim-silver

| TheSeventhSin a răspuns:

Samsung j5 2016, a mai supus cineva si vreau sa o zic si eu.
Il am de cateva luni daca nu chiar un an cred, si e foarte bun.
Camera decenta, procesor decent, memorie numai zic.
Are tot ce-i trebuie, ata e parerea mea plus ca Samsung face telefoane de calitate si nu doar telefoane.
Uita-te pe Mobilissimo pe Youtube si vezi si singur daca merita sau nu.

| ASMA14 a răspuns:

Samsung Galaxy J5

| MaTeOGG a răspuns:

Iphone 7+ 256 GB sau daca esti cu androidul, Samsung Galaxi S8 +

| Matei005 a răspuns:

Huawei P9 Lite sau Huawei P10 Lite/ Samsung Galaxy A3 2017 dacă iei în considerare un telefon sh.

| Matei005 a răspuns (pentru Matei005):

Sau Orange Neva 80. Îl poţi lua la 179€ de pe orange.ro.

| Mihaela_Sirbu_1997 a răspuns:

ZTE blade a5000 e un telefon decent mare Android 6 si a costat doar 550 ron

| DarknessGirl a răspuns:

Eu iti recomand să iti iei Samsung Galaxy J5 2016
Am şi eu telefonul ăsta de ceva vreme si sunt foarte multumita
Daca nu mă inşel. acum se gaseste la vreo 800 de lei(eu l-am luat atunci cu 1100 de lei)
Sper că te-am ajutat. funda? big grin