| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Ce telefoane mobile de top sunt în plan sa fie lansate pe piață în anul 2021?

3 răspunsuri:
| kb9 a răspuns:

Nu se stie. De obicei brand-urile is lanseaza telefoanele la sfarsitul verii, anuntandu-le la inceputul verii.

| JicaContra a răspuns:

In general, se lanseaza toamna, ori atat timp cat anul asta nu s-a lansat, nu se stie nimic de anul urmator

in plus in MAJORITATEA cazurilor, pana la, lansare numele telefonului SI mai ales specificatiile NU sunt facute publice

nu stiu daca ai observat dar Samsung si Apple au avut pana la un punct telefoane cu numere asemanatoare (X - S10) acum Apple a facut 11, dar Samsung a sarit la S20

| mustafateke7 a răspuns:

Buna! In plan principal ar veni Apple iPhone 12 si altii succesori ai acestuia, Samsung Galaxy S21, S21+, S21 Ultra (sau un alt succesor al Samsung Galaxy S20, S20+, S20 Ultra), un alt succesor al seriei P de la Huawei, Samsung Galaxy Note 21, Note 21+, Note 21 Ultra (sau un alt succesor al Note 20, Note 20+, Note 20 Ultra) si s-ar mai putea sa apara versiunile lite de la Samsung s20 si note 20.