| Crinaaaaa a întrebat:

Am o cartela de voda si daca o bag in telefon nu o recunoaste deloc... am Nokia Asha 200 si am incercat si in alte telefoane si tot nu merge. stiti cv?

5 răspunsuri:
| ReZiSTorr a răspuns:

Daca cartela nu a fost reincarcata de mult timp, sigur a expirat numarul. Funda?

| Crinaaaaa explică (pentru ReZiSTorr):

E incarcata cu 5 euro dar telefonul nu mi-a recunoaste...in orice tel as bagao nu mi-a recunoaste...

| dyya888 a răspuns:

Probabil s-a demagnetizat.

| Crinaaaaa explică (pentru dyya888):

Ce sa demagnetizeze? cartela? nu stii cumva daca poate sa fie blocata de cineva?

| dyya888 a răspuns:

Suna la Vodafone si intreaba. *222