| anonim_4396 a întrebat:

Ce telefoane recomandați?

5 răspunsuri:
| Yurisa a răspuns:

Daca vrei si bun si ieftin recomand Xiaomi! Poze faine, merge repede, e mare, nu se blocheaza. Super super big grin

| JusTPauL a răspuns (pentru Yurisa):

Eu ma 9+si nu recomand?
De ar fi sa aleg iar as merge pe V30+ sau G7.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tableta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt utilizator de iPhone de vreo 5 ani încoace și am numai cuvinte de laudă.

In acest moment dețin un iPhone 8 Plus. Niciodată nu am avut probleme cu memoria, bateria sau cu pozele. De asemenea pot lucra mult mai usor de pe el (xeroxez acasă in doar câteva secunde, am acces in permanenta la aerul condiționat și TV și multe altele). Adică ce sa mai spun, e un telefon fantastic laughing
Am utilizat și Android și pot sa spun ca sunt surprins de evoluția Huawei (recenta)

Oricum, un iPhone e bine venit oricând! happy

| randomgui a răspuns:

Huwei P20/P20 PRO/P20 LITE