| bestb0y a întrebat:

Ce telefoane smartphone stiti intre 0-400 lei?

Răspuns Câştigător
| anonimus44 a răspuns:

Uita-te pe pcgarage.ro la sectiunea telefoane si vei avea surprize placute la liber!

4 răspunsuri:
| alexcopilnebun a răspuns:

Cam cel mai bun calitate pret cred ca e Orange stockholmwinking:Xwinking.

| VuittonGirl a răspuns:

Iti dau seama ca daca cumperi telefon între 0-400 lei nu o sa ai unul bun! Dar exista si exceptii! Poți lua Vodafone Smart Chat ( chiar e bun ) la 1€ (o sa plătești un abonament de 30€ lunar )! Mai bine iti luai iPhone ( am eu ) sau nu știu... UN Samsung, ceva

| bestb0y explică (pentru VuittonGirl):

Timp de cate luni?

| MariusBanica1997 a răspuns:

Cauta pe okazii Lg Optimus Black; iphone 3g sau 3