| pinteapetru001 a întrebat:

Ce telefoane sunt pe abonamentul fluture 5?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Unde ai preţul de 7/10 euro ( un dreptunghi în dreapta/mijloc ) ai opţiunea "cumpără cu un telefon" şi apeşi pe acel dreptunghi : o să-ţi listeze toate telefoanele şi preţul lor.

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Vezi telefoane la abonamentul "Fluture 7 / 10", la linkul :

https://www.orange.ro/magazin-online/abonamente-de-voce/fluture/2

| pinteapetru001 explică (pentru bursuc001):

Eu unda sa vad telefoanele?!

| bursuc001 a răspuns (pentru pinteapetru001):

Unde ai preţul de 7/10 euro ( un dreptunghi în dreapta/mijloc ) ai opţiunea "cumpără cu un telefon" şi apeşi pe acel dreptunghi : o să-ţi listeze toate telefoanele şi preţul lor.