| Andreea7000 a întrebat:

Ce telefon de maxim 1300 lei, care are amprenta (nu e neapărat, neapărat sa aibă), care e de maxim 5.6 inch pe diagonala, care face poze bune si funcționează bine îmi recomandați?

Răspuns Câştigător
| jhflauhddd a răspuns:

Da ai dreptate dar eu am zis de p9, nu p9 lite, care chiar acum câteva zile a primit o actualizare care a îmbunătățit camera, securitatea si viteza.
Am găsit ceva foarte interesant, nu o scăpa!
https://altex.ro/......l-sim-gray

14 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Huawei P10 lite

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Huawei P9.

| IIIshaneIII a răspuns:

Cel mai bun este de firma si ramai si cu bani de o be....De multe beri! https://www.emag.ro/......DJHL07BBM/

| OnePiece a răspuns:

Xiaomi Mi A1

| Andreea7000 explică (pentru OnePiece):

Nu imi place la acest telefon ca are camera pe fata de doar 5 Mp...

| frunzarescu a răspuns:

Iti recomand Leeco, aceasta marca de telefon este foarte buna, deja am cumparat trei telefoane din aceasta marca.
Il gasesti in Romania aici http://bit.ly/2rGzWRD sau aici http://bit.ly/2nfab6g
Procesor deca core, baterie 3000mAh carcasa aluminiu.
Daca vrei mai multe detalii iti pot oferi.

| xSega a răspuns:

J7 2017

| TheTrooper1 a răspuns:

Https://www.pcgarage.ro/......a-4g-gold/

Mi se pare un best buy.

Sau dacă vrei să mai strângi puțin :
https://www.pcgarage.ro/......-4g-black/

Telefonul ăsta e pur si simplu genial.

| jhflauhddd a răspuns:

Huawei P9 sau P10/ P10-lite
Calitatea este mult superioară prețului, sa nu te iei dupa numele firmei ci dupa calitatea ei, si oricum Huawei deja e consacrata.
Cei de la Apple si Samsung sau cam prostiti si măresc pretul multe peste calitatea produse lor, pe langa ca din 2017 au intrat in top 3 producatori de telefoane, au produs si cel mai bun telefon pe 2017 ( mate 10 pro) care este superior si iphone x si s8.
Deci eu te sfatuiesc sa iei Huawei indiferent de model, îți garantez eu ca sunt foarte bune

| Andreea7000 explică (pentru jhflauhddd):

Mie imi plăcea foarte mult Huawei P9 Lite 2017, dar fratele meu care se pricepe cu chestiile de genul a spus ca nu e prea bun pentru ca nu primeste actualizări. Mai ales actualizări de securitate...

| Andreea7000 explică (pentru jhflauhddd):

Multumesc frumos de link! Imi place mult de tot, si cred ca pe acesta il iau!

| jhflauhddd a răspuns (pentru Andreea7000):

Da ai dreptate dar eu am zis de p9, nu p9 lite, care chiar acum câteva zile a primit o actualizare care a îmbunătățit camera, securitatea si viteza.
Am găsit ceva foarte interesant, nu o scăpa!
https://altex.ro/......l-sim-gray

| Kiduuxz a răspuns:

Eu am A5 2017 (amprenta, memorie de 32GB, camere de 16 MP).
face poze superbe, este un telefon bun, rezistent, arata bine, singura problema ar fi ca mai trebuie sa mai dai in jur de 200 de lei. pretul lui este maxim 1500 lei.

| Florin0987654321alexandru a răspuns:

Iti recomand Samsung galaxy c7 4 gb rami ...memorie interna 32 gb baterie accesibila... 5, 7 inch camera ok amprenta ..pret accesibil 1150 lei

| Florin0987654321alexandru a răspuns:

Iti recomand Samsung galaxy c7 4 gb rami ...memorie interna 32 gb baterie accesibila.5, 7 inch camera ok amprenta. pret accesibil 1150 lei