| iPhone32523523 a întrebat:

Salut, ce telefon imi recomandati pana in maxim 500 lei? Sa se miste foarte bine si sa faca poze bune. FUNDA

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Motorola, e foarte bun si e si dual sim

| anonimg a răspuns:

Poti incerca sa modifici lista aceasta: http://www.emag.ro/......priceasc/c

| BroascaCuElice a răspuns:

Allview sau Huawei

| BloodyLips a răspuns:

Http://www.emag.ro/......D3K14YBBM/
Mai bine te grabesti, e la promotie!
Rezolutia 1280 x 720 (adica decenta)
camera secundara are 13 mp(fata de 8, cat ofera celelalte de pe piata la pretul impus)
secundara 5 mp.

| qwertpro a răspuns:

Iti recomand telefonul Samsung Glaxay S3 sau J1, ele fiindc cele mai bune si sigure telefoane la 500lei,

| Beres_Andrei_1982 a răspuns:

Lenovo vibe shot second

| Tenzor a răspuns:

Samsung galaxy neo GT-I90601. il am de un an si pot spune ca sunt mai mult decat multumit de el, am dat 4.5 mil pe el. Merge absolut orice pe el. Diferenta intre unul de 12 mil sau mai mult si fata de acest telefon nu sunt multe.

| Smarty1991 a răspuns:

Elephone p7000 3 gb ram camera 13mb camera frontala de 5mb...