| AndreyFitza a întrebat:

Ce telefon e mai bun Allview p6 life sau Allview v1 viperă 16gb?

Răspuns Câştigător
| TheCosmin02 a răspuns:

De bani aia ia-ti un s3 este de 1000000 de orimai bun decat chinezaria aia.

eu am avut si s3 si acum am s4 si s3 este foarte bun chiar si acum fata de alte telefoane.
Allview este o firma "praf"

7 răspunsuri:
| crytical a răspuns:

Ce ai zice sa iei un Samsung si sa lasi chinezariile?

| TheCosmin02 a răspuns (pentru crytical):

Bv crytical asta voiam sa spun si eu. happy

| CrazyPittica a răspuns:

Eu am un viper de care sunt foarte multumita, in 4 luni de utilizare nu am avut probleme, pozele ies frumoase, memoria e suficientă(nu am card), iar viteza de navigare pe net e foarte ok.

| Alex5620 a răspuns:

P6 life

| ClimateZone a răspuns:

Iti recomand Allview V1 Viper si cauti pe xda forum soft de Gionee, iti functioneaza mai bine cu mai putine bug-uri. P6 Life are o problema legata de baterie, se descarca si se umfla foarte repede, iar performantele lasa de dorit.

| TheQuick a răspuns:

Caută pe google p6 life vs v1 vipera si vezi tot.

| Atat_Niko_Shi_1997 a răspuns:

P6 life