bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Karbonn Sparkle V deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/compare.php3?&idPhone1=6687&idPhone2=6009

Toate cele bune!

| rvsmady a răspuns:

Buna eu as opta pentru HTC desire 310

| valentinmihai a răspuns:

Karbonn, man. Karbonn! Vezi si tu cateva review-ri si ai sa te convingi ca in cazul tau cea mai buna alegere este Karbonn.

| MarinAdascalitei a răspuns:

Ia sa vedem: 1 giga ram, dual sim, camera de 5 mp, baterie 1700 maH si numai 350 lei. E clar! Karbonn e alegerea aici.

| daviddosu a răspuns:

Depinde ce ceri de la telefonul tau. Eu sunt fan Karbonn pentru ca nu am avut niciodata probleme cu telefoanele lor si m-am jucat cu vreo 3 modele.