| kar1GaNNN a întrebat:

Ce parere aveti despre acest telefon?
http://www.emag.ro/telefon-mobil-htc-desire-310-blue-873 54/pd/DHLZCBBBM/

HTC DESIRE 310

Cat costa abonamentul lunar?

6 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Acesta este un telefon bunicel la preţul său :)
Vezi specificaţiile tehnice complete la linkul :
http://www.gsmarena.com/htc_desire_310-6009.php

Telefoanele cumpărate de la eMAG nu sunt la abonament!
Dacă doreşti să-l cumperi la abonament, atunci cauţi în magazine Orange/Vodafone/Telekom :)

Toate cele bune.

| LTAA a răspuns:

Am avut si eu acelasi model, in versiunea cu 1 GB RAM:
http://www.gsmarena.com/htc_desire_310-6009.php

Rama si capacul sunt din plastic, insa piesele nu sunt imbinate prea bine: la o apasare usoara pe capac, se aud mici sunete deranjante.
Datorita celor 4 GB de spatiu, din care doar 2 liberi utilizatorului, nu benefieciezi decat de blinkfeed si meniul principal al telefonului de la HTC. In rest ai aplicatiile stock ale Android 4.1.2.
Camera de 5 MP fara blitz, slaba chiar si in amiaza mare.
Din economie, butoanele principale se afla in ecran, fiind deranjant in jocuri, dar bezelul tot este gigant.
Difuzorul se afla in spate, chiar daca difuzorul de apeluri te pacaleste cu ornamentul de mari dimensiuni.
Se misca fluent cam peste tot. Uneori mai are mic lag in jocuri.
Are ecran TFT, care noaptea e cam obositor: https://play.google.com/......ps/details

Acum zace cu ecranul tandari in dulap, dupa ce a aterizat un picior de banca pe el. Dupa ce am luat banii de la vinovat, m-am reorientat spre Samsung Galaxy S3 Mini.

Daca mai ai nelamuriri, iti raspund cu cea mai mare placere.

| Admunssen a răspuns:

Pare un telefon bun. Ca orice produs HTC. Nu are WiFi insa. Valoarea abonamentului este aleasa de tine la furnizorii GSM in cazul in care cumperi telefonul de la EMAG.

| LTAA a răspuns (pentru Admunssen):

Are WiFi.

| Admunssen a răspuns (pentru LTAA):

Probabil nu am fost eu atent cand m-am uitat in descriere. Atunci e bine.

| kar1GaNNN explică (pentru Admunssen):

Are wifi, m-am uitat la specificatiiwinking