| Xenoverse1 a întrebat:

Ce telefon imi puteti recomanda pana la 1.000 lei si sa fie bun de gaming?

Va multumesc anticipat.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Xiaomi redmi note 8 pro.

| Ionut659 a răspuns (pentru anonim_4396):

Se încălzește repede, este bun pentru gaming dar trebuie să nu îl forțezi cu grafici și texturi date la maxim!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ionut659):

E totuși o variantă ok la acest preț, dpmdv este peste a51.
Ar putea să își cumpere Huawei nova 5t e un tel reușit dar costă puțin peste 100 de Ron, cam 1250 costa

| Ionut659 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am xiaomi redim note 8 pro, eu zic că este bun fiind telefonul anului 2019

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ionut659):

Da, pai de aceea i l-am recomandat. La banii ăștia nu știu dacă găsești ceva mai bun, la 1000 de Ron

| CatalinLaurentiu02 a răspuns:

Vezi dacă îți găsești un iPhone 7 plus la măna a doua
Eu așa am făcut și încă funcționează
Îți recomand ăsta